Hurtownia fotowoltaiczna Żory

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory
Szukasz eksperta z zakresu paneli fotowoltaicznych na obszarze Żor, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie bardzo powszechnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że i Ty się interesujesz OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od 30 lat specjalizuje się w różnego typu instalacjach. W ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz kolektorów słonecznych, poprzez zakup i zamontowanie zakupionych produktów. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce wydajne i dają wymierne korzyści dla Klienta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który przedstawi odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od miejsca, ilości zainstalowanych modułów, a także ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Żory

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni fotowoltaicznej PAMAR możesz być pewien, że kupisz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do instalacji? Zapytaj o pomoc fachowca, a z pewnością rozwieje Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Oprócz asortymentu możesz się spodziewać cennych wskazówek w temacie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnego sprzętu służącego do monitoringu pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Żory
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory
sprzedaż paneli Żory

Dlaczego warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Żorach?

Popularne stało się stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest droga. Kilka lat wstecz taka była rzeczywistość. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy wydatek nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu resolved zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na pozytywny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej wykonywaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
niezbyt wielki wydatek – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – fotowoltaikę można także używać do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci oferują nawet complete 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy reach dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Żory
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Żory
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Żory
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich get zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja