Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory
Szukasz specjalisty z zakresu paneli fotowoltaicznych na obszarze Żor, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie dość powszechnym zastosowaniem, więc to niedziwne, że i Ty się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego rodzaju instalacjach. W ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup i zamontowanie zakupionych produktów. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są energooszczędne i dają wymierne korzyści dla Konsumenta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który zaproponuje odpowiednie technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów oraz ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Żory

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że kupisz tylko sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś pewien sprzętu? Zapytaj o pomoc pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem możesz się spodziewać cennych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i specjalistycznego sprzętu, które służy do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Żory
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Żory
sprzedaż paneli Żory

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w {mieście}?

Popularne stało się powiedzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest droga. Kilka lat temu taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy koszt nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu final zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na pozytywny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
nieduży koszt instalacji – można ubiegać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o środowisko – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci oferują nawet reach 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio dobrać moduły do panujących warunków pogodowych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy complete dyspozycji także podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Żory
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Żory
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Żory
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich reach zmieniających się potrzeb użytkowników.

Ostatnia aktualizacja