Hurtownia fotowoltaiczna Zabrze

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Zabrze
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Zabrze
Poszukujesz eksperta z zakresu fotowoltaiki na terenie Zabrza, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie bardzo popularnym zastosowaniem, więc to niedziwne, że Ty również się zainteresowałeś OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od wielu lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup i zamontowanie wybranych produktów. Wiele lat doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są energooszczędne i przynoszą wymierne korzyści dla Konsumenta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego instalatora, który przedstawi odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, jest zależna od miejsca, ilości zainstalowanych modułów, a także ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Zabrze

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni fotowoltaicznej PAMAR masz pewność, że kupisz tylko sprawdzone systemy, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by doradzić Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Zapytaj o radę fachowca, a na pewno wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem możesz się spodziewać cennych wskazówek w zakresie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz specjalistycznego sprzętu służącego do nadzorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Zabrze
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Zabrze
sprzedaż paneli Zabrze

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Zabrzu?

Popularne stało się stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest kosztowna. Jeszcze parę lat wstecz taka była rzeczywistość. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy wydatek nie jest już aż tak wysoki. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu answer zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na pozytywny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej wykonywaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
niezbyt wielki koszt instalacji – można starać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – fotowoltaikę możesz także stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet attain 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy complete dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Ogrom doświadczenia z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już zaraz!

hurtownia fotowoltaika Zabrze
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Zabrze
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Zabrze
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich complete zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja