Hurtownia paneli fotowoltaicznych Wodzisław Śląski

Poszukujesz eksperta w temacie paneli fotowoltaicznych na terenie Wodzisławia Śląskiego, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio dość popularnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że Ty również się zainteresowałeś OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od 30 lat specjalizuje się w różnego typu instalacjach. W ofercie znajduje się pełna obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz kolektorów słonecznych, przez dokonanie zakupu i zamontowanie wybranych urządzeń. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są efektywne oraz przynoszą wymierne korzyści dla użytkownika. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który zaproponuje odpowiednie technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, zależy od miejsca, ilości zastosowanych modułów i ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Wodzisław Śląski

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że kupisz tylko sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Zapytaj o radę pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się cennych wskazówek w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnorodnego sprzętu służącego do monitoringu pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Wodzisław Śląski
sprzedaż paneli Wodzisław Śląski

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Wodzisławiu Śląskim?

Popularne jest stwierdzenie, że fotowoltaika jest kosztowna. Kilka lat wstecz taka była prawda. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy wydatek nie jest już aż tak wygórowany. Ogromne zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na korzystny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej montowaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na prąd i ogrzewanie;
niezbyt wielki koszt instalacji – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – fotowoltaikę można również używać do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o Ziemię – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już teraz!

15 + 11 =

hurtownia fotowoltaika Wodzisław Śląski
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Wodzisław Śląski
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Wodzisław Śląski
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.