Hurtownia paneli fotowoltaicznych Wisła

Szukasz eksperta z zakresu fotowoltaiki na obszarze Wisły, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio dość powszechnym zastosowaniem, więc to niedziwne, że Ty również się interesujesz OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od trzydziestu lat specjalizuje się w wszelkiego rodzaju instalacjach. W ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji i kolektorów słonecznych, poprzez dokonanie zakupu oraz montaż zakupionych urządzeń. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są efektywne i przynoszą wymierne korzyści dla Klienta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego instalatora, który zaproponuje odpowiednie technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, jest zależna od miejsca, ilości zainstalowanych modułów, a także ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Wisła

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że kupisz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do fotowoltaiki? Zapytaj o pomoc fachowca, a z pewnością wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się wartościowych wskazówek w zakresie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu, które służy do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Wisła
sprzedaż paneli Wisła

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Wiśle?

Popularne jest powiedzenie, iż fotowoltaika jest droga. Jeszcze parę lat temu taka była prawda. Dzisiejsza cena fotowoltaiki jest dużo bardziej przystępna, a finalny wydatek nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.

Fotowoltaika ze względu na korzystny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
nieduży koszt instalacji – możesz starać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – fotowoltaikę możesz także stosować do chłodzenia nieruchomości w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio dobrać systemy do panujących warunków pogodowych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy do dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już zaraz!

4 + 14 =

hurtownia fotowoltaika Wisła
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Wisła
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Wisła
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.