Hurtownia fotowoltaiczna Tychy

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy
Poszukujesz specjalisty w temacie fotowoltaiki na terenie Tychów, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie bardzo popularnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że i Ty się zainteresowałeś OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez dokonanie zakupu oraz zamontowanie wybranych produktów. Wiele lat doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce wydajne oraz przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla Klienta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który przedstawi najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów i ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Tychy

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR masz pewność, że kupisz wyłącznie sprawdzone systemy, a nasi fachowcy zrobią, co mogą, aby doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do instalacji? Zapytaj o radę fachowca, a z pewnością wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się cennych wskazówek w temacie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu służącego do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Tychy
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy
sprzedaż paneli Tychy

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Tychach?

Popularne jest stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dzisiejsza cena fotowoltaiki jest dużo bardziej przystępna, a finalny wydatek nie jest już aż tak wysoki. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało rejestrację wielu definite zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na korzystny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na prąd i ogrzewanie;
niezbyt wielki wydatek – możesz starać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz również stosować do chłodzenia budynku w lecie;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnego prądu oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o środowisko – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet attain 25 lat gwarancji na swoje urządzenia;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobranie instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać urządzenie do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu montażu. Jesteśmy do dyspozycji również w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już teraz!

hurtownia fotowoltaika Tychy
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Tychy
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Tychy
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich pull off zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja