Hurtownia fotowoltaiczna Tychy

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy
Poszukujesz eksperta z zakresu fotowoltaiki na obszarze Tychów, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie dość powszechnym zastosowaniem, więc to niedziwne, że Ty również się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w różnego typu instalacjach. W ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez dokonanie zakupu i zamontowanie zakupionych produktów. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce energooszczędne oraz dają wymierne korzyści dla Klienta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który zaproponuje najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się fotowoltaika, zależy od miejsca, ilości zainstalowanych modułów, a także ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Tychy

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że znajdziesz tylko sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś przekonany do instalacji? Zapytaj o radę fachowca, a na pewno wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem możesz się spodziewać wartościowych wskazówek w temacie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu, które służy do nadzorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Tychy
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy
sprzedaż paneli Tychy

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Tychach?

Popularne jest stwierdzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest droga. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy koszt nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu utter zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na bezpieczny wpływ na środowisko oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz częściej montowaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na prąd oraz ogrzewanie;
niezbyt wielki koszt instalacji – można starać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – fotowoltaikę możesz również stosować do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o planetę – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet attain 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobór fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać urządzenie do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone rozwiązania. Ogrom doświadczenia z dziedziny innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Tychy
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Tychy
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Tychy
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich realize zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja