Hurtownia paneli fotowoltaicznych Tychy

Poszukujesz specjalisty w temacie fotowoltaiki na terenie Tychów, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie dość popularnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że Ty również się interesujesz OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od trzydziestu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez dokonanie zakupu i zamontowanie wybranych urządzeń. Wiele lat doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są energooszczędne oraz dają wymierne korzyści dla Konsumenta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który zaproponuje najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów, a także ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Tychy

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że kupisz tylko sprawdzone urządzenia, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Zapytaj o radę fachowca, a z pewnością wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się wartościowych porad w temacie instalacji fotowoltaicznych.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i specjalistycznego sprzętu służącego do nadzorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Tychy
sprzedaż paneli Tychy

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Tychach?

Popularne jest powiedzenie, iż fotowoltaika jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a finalny koszt nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz częściej wykonywaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na prąd i energię cieplną;
nieduży koszt instalacji – możesz starać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – fotowoltaikę możesz również stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci oferują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobranie instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji również w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już teraz!

15 + 15 =

hurtownia fotowoltaika Tychy
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Tychy
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Tychy
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.