Hurtownia paneli fotowoltaicznych Strumień

Poszukujesz specjalisty z zakresu paneli fotowoltaicznych na terenie Strumienia, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie dość popularnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że Ty również się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego rodzaju instalacjach. W naszej ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup i zamontowanie zakupionych urządzeń. Wiele lat doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są wydajne i dają wymierne korzyści dla Klienta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który zaproponuje najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów oraz ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Strumień

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni fotowoltaicznej PAMAR możesz być pewien, że kupisz tylko sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś przekonany do fotowoltaiki? Poproś o pomoc fachowca, a na pewno wyjaśni Twoje wszelkie wątpliwości. Oprócz asortymentu możesz się spodziewać wartościowych wskazówek w zakresie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnego sprzętu służącego do nadzorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Kolejnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Strumień
sprzedaż paneli Strumień

Z jakiego powodu warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Strumieniu?

Popularne stało się stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Kilka lat temu taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a finalny wydatek nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na środowisko oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz częściej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
nieduży koszt instalacji – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz również stosować do chłodzenia budynku w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobór fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio dobrać urządzenie do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji pomógł w odnalezieniu się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość oraz zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już dziś!

6 + 6 =

hurtownia fotowoltaika Strumień
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Strumień
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Strumień
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.