Hurtownia paneli fotowoltaicznych Sosnowiec

Poszukujesz specjalisty w temacie paneli fotowoltaicznych na obszarze Sosnowca, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio dość popularnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że i Ty się zainteresowałeś OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego typu instalacjach. W naszej ofercie znajduje się pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, przez zakup i zamontowanie wybranych produktów. Wiele lat doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce wydajne i dają satysfakcjonujące korzyści dla Konsumenta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego instalatora, który zaproponuje odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, zależy od położenia, ilości zainstalowanych modułów oraz ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Sosnowiec

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że znajdziesz tylko sprawdzone systemy, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Poproś o radę pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się cennych porad w zakresie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu, które służy do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Sosnowiec
sprzedaż paneli Sosnowiec

Z jakiego powodu warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Sosnowcu?

Popularne jest stwierdzenie, iż fotowoltaika jest kosztowna. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy koszt nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika ze względu na pozytywny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej montowaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną oraz energię cieplną;
nieduży wydatek – można ubiegać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz również używać do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje urządzenia;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio wybrać moduły do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość i zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już zaraz!

1 + 13 =

hurtownia fotowoltaika Sosnowiec
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Sosnowiec
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Sosnowiec
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.