Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz
Poszukujesz specjalisty z zakresu fotowoltaiki na terenie Siewierza, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie dość powszechnym zastosowaniem, więc to normalnie, że i Ty się interesujesz OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, przez zakup oraz montaż zakupionych produktów. Wiele lat doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są efektywne oraz dają wymierne korzyści dla użytkownika. Montaż instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który przedstawi odpowiednie technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od położenia, ilości zainstalowanych modułów i ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Siewierz

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że znajdziesz tylko sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co mogą, by doradzić Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Zapytaj o radę pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się wartościowych porad w temacie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz specjalistycznego sprzętu, które służy do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Siewierz
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz
sprzedaż paneli Siewierz

Z jakiego powodu warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w {mieście}?

Popularne jest powiedzenie, że fotowoltaika jest wysoko budżetowa. Kilka lat wstecz taka była prawda. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy wydatek nie jest już aż tak duży. Ogromne zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu given zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na pozytywny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz energię cieplną;
nieduży wydatek – możesz ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia nieruchomości w lecie;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet realize 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już zaraz!

hurtownia fotowoltaika Siewierz
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Siewierz
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Siewierz
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich reach zmieniających się potrzeb użytkowników.

Ostatnia aktualizacja