Hurtownia fotowoltaiczna Siewierz

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz
Poszukujesz eksperta w temacie fotowoltaiki na terenie Siewierza, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Fotowoltaika jest ostatnio dość powszechnym zastosowaniem, więc to normalnie, że Ty również się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez dokonanie zakupu oraz zamontowanie wybranych urządzeń. Wiele lat doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce efektywne oraz przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla użytkownika. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który zaproponuje odpowiednie technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od położenia, ilości zainstalowanych modułów i ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Siewierz

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że kupisz tylko sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co mogą, aby doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do sprzętu? Zapytaj o radę pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się cennych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnorodnego sprzętu, które służy do nadzorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Siewierz
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Siewierz
sprzedaż paneli Siewierz

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Siewierzu?

Popularne jest powiedzenie, iż fotowoltaika jest droga. Jeszcze parę lat temu taka była prawda. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej przystępna, a finalny wydatek nie jest już aż tak wysoki. Duże zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na prąd i energię cieplną;
niezbyt wielki koszt instalacji – możesz starać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz również używać do chłodzenia budynku w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o Ziemię – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci oferują nawet reach 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać moduły do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy reach dyspozycji także podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już teraz!

hurtownia fotowoltaika Siewierz
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Siewierz
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Siewierz
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich complete zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja