Hurtownia fotowoltaiczna Rybnik

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Rybnik
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Rybnik
Szukasz eksperta w temacie paneli fotowoltaicznych na obszarze Rybnika, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio dość powszechnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że Ty również się interesujesz odnawialnymi źródłami energii.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od 30 lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W naszej ofercie znajduje się pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup i zamontowanie zakupionych produktów. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są wydajne oraz przynoszą wymierne korzyści dla użytkownika. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który zaproponuje najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od położenia, ilości zastosowanych modułów oraz ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Rybnik

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że kupisz tylko sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co mogą, aby doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do instalacji? Poproś o pomoc pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się wartościowych porad w temacie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i specjalistycznego sprzętu, które służy do nadzorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Rybnik
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Rybnik
sprzedaż paneli Rybnik

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Rybniku?

Popularne stało się stwierdzenie, iż fotowoltaika jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat wstecz taka była prawda. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy wydatek nie jest już aż tak wysoki. Ogromne zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu final zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na korzystny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz częściej wykonywaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz energię cieplną;
nieduży wydatek – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także używać do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o Ziemię – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje urządzenia;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobranie instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać urządzenie do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy complete dyspozycji także podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Rybnik
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Rybnik
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Rybnik
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich complete zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja