Hurtownia paneli fotowoltaicznych Pszczyna

Szukasz specjalisty z zakresu paneli fotowoltaicznych na obszarze Pszczyny, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest ostatnio bardzo powszechnym zastosowaniem, więc to niedziwne, że Ty również się interesujesz OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, przez zakup i montaż zakupionych urządzeń. Wiele lat doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce wydajne oraz dają satysfakcjonujące korzyści dla użytkownika. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który zaproponuje najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się fotowoltaika, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów, a także ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Pszczyna

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że znajdziesz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Zapytaj o radę pracownika, a z pewnością wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem możesz się spodziewać wartościowych wskazówek w temacie instalacji fotowoltaicznych.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnego sprzętu służącego do nadzorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Pszczyna
sprzedaż paneli Pszczyna

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Pszczynie?

Popularne jest stwierdzenie, że fotowoltaika jest wysoko budżetowa. Kilka lat wstecz taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a finalny wydatek nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.

Fotowoltaika ze względu na korzystny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz częściej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
nieduży koszt instalacji – możesz ubiegać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – fotowoltaikę można także stosować do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci oferują nawet do 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki prądu.

Dobór fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już teraz!

6 + 6 =

hurtownia fotowoltaika Pszczyna
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Pszczyna
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Pszczyna
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.

[page-generator-pro-related-links post_type=”page” group_id=”106″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”6″ columns=”2″ orderby=”rand” order=”asc”]