Hurtownia fotowoltaiczna Pilica

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Pilica
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Pilica
Szukasz specjalisty w temacie paneli fotowoltaicznych na obszarze Pilicy, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie dość powszechnym zastosowaniem, więc to normalnie, że i Ty się interesujesz OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup oraz montaż wybranych produktów. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są energooszczędne i dają satysfakcjonujące korzyści dla Klienta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który przedstawi najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od położenia, ilości zastosowanych modułów, a także ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Pilica

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że znajdziesz tylko sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co mogą, by doradzić Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś przekonany do sprzętu? Poproś o radę pracownika, a na pewno wyjaśni Twoje wszelkie wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się wartościowych wskazówek w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu służącego do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Pilica
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Pilica
sprzedaż paneli Pilica

Z jakiego powodu warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Pilicy?

Popularne stało się stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest kosztowna. Jeszcze parę lat wstecz taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej przystępna, a finalny koszt nie jest już aż tak wysoki. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu complete zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na środowisko oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej montowaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
nieduży wydatek – możesz starać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia budynku w lecie;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet complete 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio dobrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu montażu. Jesteśmy reach dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już zaraz!

hurtownia fotowoltaika Pilica
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Pilica
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Pilica
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich realize zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja