Hurtownia paneli fotowoltaicznych Pilica

Szukasz eksperta w temacie paneli fotowoltaicznych na obszarze Pilicy, ale nie masz pojęcia, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie dość popularnym zastosowaniem, więc to normalnie, że i Ty się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup i montaż wybranych urządzeń. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są energooszczędne i dają satysfakcjonujące korzyści dla Klienta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który zaproponuje odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od położenia, ilości zastosowanych modułów oraz ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Pilica

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że kupisz wyłącznie sprawdzone systemy, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do fotowoltaiki? Zapytaj o radę pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem możesz się spodziewać wartościowych wskazówek w temacie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i specjalistycznego sprzętu służącego do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Pilica
sprzedaż paneli Pilica

Z jakiego powodu warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Pilicy?

Popularne jest stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat wstecz taka była prawda. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a finalny wydatek nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną oraz energię cieplną;
niezbyt wielki wydatek – można starać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną można także używać do chłodzenia nieruchomości w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje urządzenia;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki prądu.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio dobrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już dziś!

4 + 13 =

hurtownia fotowoltaika Pilica
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Pilica
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Pilica
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.