Hurtownia paneli fotowoltaicznych Ogrodzieniec

Poszukujesz specjalisty w temacie paneli fotowoltaicznych na terenie Ogrodzieńca, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio bardzo popularnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że Ty również się interesujesz odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W ofercie została zawarta kompleksowa obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz kolektorów słonecznych, przez zakup oraz zamontowanie zakupionych produktów. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są efektywne oraz dają wymierne korzyści dla Klienta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który przedstawi odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się fotowoltaika, jest zależna od położenia, ilości zainstalowanych modułów i ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Ogrodzieniec

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni fotowoltaicznej PAMAR możesz być pewien, że kupisz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co mogą, aby doradzić Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś przekonany do sprzętu? Zapytaj o pomoc fachowca, a z pewnością wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Oprócz asortymentu możesz się spodziewać wartościowych porad w temacie instalacji fotowoltaicznych.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu służącego do monitoringu pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Ogrodzieniec
sprzedaż paneli Ogrodzieniec

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Ogrodzieńcu?

Popularne jest powiedzenie, iż fotowoltaika jest kosztowna. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a finalny koszt nie jest już aż tak wygórowany. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.

Fotowoltaika ze względu na bezpieczny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz częściej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
nieduży koszt instalacji – możesz starać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także używać do chłodzenia budynku w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o środowisko – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobranie instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać urządzenie do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy do dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już teraz!

14 + 9 =

hurtownia fotowoltaika Ogrodzieniec
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Ogrodzieniec
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Ogrodzieniec
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.