Hurtownia fotowoltaiczna Katowice

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice
Szukasz eksperta z zakresu paneli fotowoltaicznych na terenie Katowic, ale nie masz pojęcia, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio bardzo popularnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że Ty również się interesujesz OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od 30 lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie znajduje się pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i kolektorów słonecznych, poprzez zakup oraz zamontowanie zakupionych produktów. Wiele lat doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce energooszczędne oraz dają wymierne korzyści dla użytkownika. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który zaproponuje najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się fotowoltaika, jest zależna od położenia, ilości zastosowanych modułów i ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Katowice

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR masz pewność, że kupisz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by podpowiedzieć Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś przekonany do fotowoltaiki? Zapytaj o radę pracownika, a z pewnością wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem możesz się spodziewać cennych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnorodnego sprzętu, które służy do monitoringu pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Katowice
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice
sprzedaż paneli Katowice

Z jakiego powodu warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Katowicach?

Popularne stało się stwierdzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy koszt nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało rejestrację wielu final zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną oraz energię cieplną;
nieduży koszt instalacji – możesz ubiegać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz również stosować do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o Ziemię – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet complete 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać moduły do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy complete dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Katowice
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Katowice
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Katowice
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich attain zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja