Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice

Poszukujesz specjalisty z zakresu paneli fotowoltaicznych na obszarze Katowic, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio bardzo powszechnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że Ty również się zainteresowałeś OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez dokonanie zakupu i montaż wybranych urządzeń. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są wydajne i dają satysfakcjonujące korzyści dla Klienta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który przedstawi najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, jest zależna od miejsca, ilości zastosowanych modułów oraz ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Katowice

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR masz pewność, że kupisz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, by doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Zapytaj o pomoc pracownika, a na pewno wyjaśni Twoje wszelkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się cennych wskazówek w zakresie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnorodnego sprzętu, które służy do nadzorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Katowice
sprzedaż paneli Katowice

Z jakiego powodu warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Katowicach?

Popularne jest stwierdzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat temu taka była prawda. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy koszt nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.

Fotowoltaika ze względu na pozytywny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną i ogrzewanie;
niezbyt wielki koszt instalacji – możesz starać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – fotowoltaikę możesz również stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy prądu. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o planetę – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje urządzenia;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio dobrać moduły do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji także podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już teraz!

5 + 10 =

hurtownia fotowoltaika Katowice
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Katowice
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Katowice
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.

[page-generator-pro-related-links post_type=”page” group_id=”106″ post_status=”publish” output_type=”list_links” limit=”6″ columns=”2″ orderby=”rand” order=”asc”]