Hurtownia fotowoltaiczna Katowice

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice
Poszukujesz specjalisty w temacie fotowoltaiki na obszarze Katowic, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie bardzo powszechnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że i Ty się zainteresowałeś OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od trzydziestu lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez dokonanie zakupu oraz montaż zakupionych produktów. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są energooszczędne i przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla użytkownika. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który zaproponuje najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od położenia, ilości zainstalowanych modułów oraz ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Katowice

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że znajdziesz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co mogą, by podpowiedzieć Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś przekonany do instalacji? Poproś o pomoc pracownika, a na pewno wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Oprócz asortymentu spodziewaj się cennych porad w temacie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnorodnego sprzętu, które służy do monitoringu pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Katowice
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Katowice
sprzedaż paneli Katowice

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Katowicach?

Popularne jest powiedzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Jeszcze parę lat temu taka była prawda. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy koszt nie jest już aż tak duży. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało rejestrację wielu fixed idea zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na pozytywny wpływ na środowisko oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz częściej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
niezbyt wielki wydatek – możesz ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną można także stosować do chłodzenia budynku w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci oferują nawet reach 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać systemy do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już teraz!

hurtownia fotowoltaika Katowice
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Katowice
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Katowice
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich get zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja