Hurtownia paneli fotowoltaicznych Gliwice

Szukasz specjalisty w temacie paneli fotowoltaicznych na obszarze Gliwic, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie bardzo popularnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że Ty również się zainteresowałeś OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie znajduje się pełna obsługa Klienta, od wyboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, przez dokonanie zakupu oraz zamontowanie zakupionych urządzeń. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce energooszczędne i przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla użytkownika. Montaż instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego instalatora, który zaproponuje odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, zależy od położenia, ilości zainstalowanych modułów i ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Gliwice

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni fotowoltaicznej PAMAR możesz być pewien, że znajdziesz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien fotowoltaiki? Poproś o radę fachowca, a na pewno wyjaśni Twoje wszelkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się wartościowych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu służącego do monitoringu pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Gliwice
sprzedaż paneli Gliwice

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Gliwicach?

Popularne stało się stwierdzenie, że fotowoltaika jest droga. Jeszcze parę lat wstecz taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a finalny koszt nie jest już aż tak wygórowany. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej wykonywaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na prąd i ogrzewanie;
nieduży wydatek – można starać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – fotowoltaikę można również stosować do chłodzenia budynku w lecie;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać moduły do panujących warunków pogodowych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już teraz!

6 + 11 =

hurtownia fotowoltaika Gliwice
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Gliwice
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Gliwice
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.