Hurtownia fotowoltaiczna Gliwice

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Gliwice
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Gliwice
Szukasz eksperta z zakresu fotowoltaiki na obszarze Gliwic, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie dość powszechnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że Ty również się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego typu instalacjach. W naszej ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup i zamontowanie zakupionych urządzeń. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce wydajne oraz przynoszą wymierne korzyści dla użytkownika. Montaż instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który zaproponuje odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od miejsca, ilości zainstalowanych modułów oraz ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Gliwice

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że kupisz wyłącznie sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co mogą, by podpowiedzieć Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś pewien fotowoltaiki? Poproś o pomoc pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się cennych wskazówek w temacie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnego sprzętu służącego do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Gliwice
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Gliwice
sprzedaż paneli Gliwice

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Gliwicach?

Popularne jest powiedzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest kosztowna. Jeszcze parę lat wstecz taka była prawda. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy wydatek nie jest już aż tak duży. Ogromne zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu total zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na korzystny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz częściej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
nieduży koszt instalacji – można ubiegać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie zezwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak konieczności pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o Ziemię – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet reach 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio wybrać urządzenie do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu wykonania montażu. Jesteśmy get dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone rozwiązania. Ogrom doświadczenia z dziedziny innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość i zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już teraz!

hurtownia fotowoltaika Gliwice
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Gliwice
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Gliwice
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja