Hurtownia fotowoltaiczna Chrzanów

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Chrzanów
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Chrzanów
Szukasz specjalisty w temacie fotowoltaiki na obszarze Chrzanowa, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są w ostatnim czasie bardzo popularnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że Ty również się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od trzydziestu lat specjalizuje się w różnego typu instalacjach. W naszej ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, przez zakup i zamontowanie zakupionych produktów. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce wydajne oraz dają wymierne korzyści dla użytkownika. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który zaproponuje najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, zależy od miejsca, ilości zastosowanych modułów, a także ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Chrzanów

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR możesz być pewien, że znajdziesz tylko sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co mogą, by doradzić Klientom w najkorzystniejszym wyborze. Nie jesteś pewien fotowoltaiki? Poproś o radę pracownika, a na pewno wyjaśni Twoje wszelkie wątpliwości. Oprócz asortymentu możesz się spodziewać wartościowych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i specjalistycznego sprzętu, które służy do monitoringu pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Chrzanów
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Chrzanów
sprzedaż paneli Chrzanów

Dlaczego warto zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Chrzanowie?

Popularne jest powiedzenie, iż fotowoltaika jest wysoko budżetowa. Kilka lat temu taka była prawda. Dzisiejsza cena fotowoltaiki jest dużo bardziej przystępna, a finalny wydatek nie jest już aż tak wysoki. Duże zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu fixed zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na bezpieczny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestującego staje się coraz chętniej wykonywaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
nieduży koszt instalacji – można starać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Zdywersyfikowane zastosowanie – fotowoltaikę możesz także stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet pull off 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki prądu.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać moduły do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy complete dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zastanawiaj się i wyślij zapytanie już zaraz!

hurtownia fotowoltaika Chrzanów
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Chrzanów
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Chrzanów
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich complete zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja