Hurtownia paneli fotowoltaicznych Chorzów

Szukasz specjalisty w temacie fotowoltaiki na terenie Chorzowa, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio dość powszechnym zastosowaniem, więc to niedziwne, że i Ty się interesujesz odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz kolektorów słonecznych, przez zakup i montaż zakupionych produktów. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są wydajne i przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla Konsumenta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który przedstawi najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów i ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Chorzów

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR masz pewność, że kupisz wyłącznie sprawdzone systemy, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, aby podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien sprzętu? Zapytaj o pomoc fachowca, a na pewno wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się wartościowych porad w zakresie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także dostępność inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz specjalistycznego sprzętu służącego do monitoringu pracy paneli fotowoltaicznych. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Chorzów
sprzedaż paneli Chorzów

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Chorzowie?

Popularne jest stwierdzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest droga. Kilka lat temu taka była rzeczywistość. Dzisiejsza cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy koszt nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na środowisko oraz ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
nieduży wydatek – możesz starać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy prądu. Produkcja własnego prądu oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o planetę – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci oferują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu montażu. Jesteśmy do dyspozycji również w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone rozwiązania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już dziś!

5 + 3 =

hurtownia fotowoltaika Chorzów
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Chorzów
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Chorzów
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.