Hurtownia fotowoltaiczna Bytom

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom
Poszukujesz specjalisty w temacie paneli fotowoltaicznych na terenie Bytomia, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Fotowoltaika jest ostatnio bardzo popularnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że Ty również się interesujesz OZE.
zielona energia

Hurtownia paneli fotowoltaicznych – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W naszej ofercie została zawarta kompleksowa obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, poprzez zakup oraz montaż zakupionych urządzeń. Lata doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce efektywne i przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla użytkownika. Montaż instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który zaproponuje najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się fotowoltaika, zależy od miejsca, ilości zainstalowanych modułów oraz ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Bytom

Co znajdziecie w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że kupisz wyłącznie sprawdzone systemy, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, by doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien fotowoltaiki? Poproś o radę fachowca, a z pewnością wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości. Oprócz asortymentu możesz się spodziewać cennych wskazówek w zakresie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnego sprzętu, które służy do monitorowania pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe oraz ograniczniki przepięć, które są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Bytom
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom
sprzedaż paneli Bytom

Dlaczego warto zdecydować się na montaż fotowoltaiki w Bytomiu?

Popularne jest stwierdzenie, iż instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Kilka lat wstecz taka była prawda. Dzisiejsza cena fotowoltaiki jest dużo bardziej przystępna, a finalny koszt nie jest już aż tak wysoki. Duże zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu pure zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na pozytywny wpływ na środowisko oraz ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz częściej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na prąd oraz energię cieplną;
niezbyt wielki koszt instalacji – można starać się o dotację, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – fotowoltaikę można także stosować do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie zezwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o Ziemię – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci oferują nawet reach 25 lat gwarancji na swoje urządzenia;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki prądu.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać moduły do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy accomplish dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się także w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia wysoką jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Bytom
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Bytom
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Bytom
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich complete zmieniających się potrzeb użytkowników.

Projekt i realizacja wykonana z ♥ przez: Agencja Marketingowa M16.pl

Ostatnia aktualizacja