Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom

Szukasz eksperta w temacie fotowoltaiki na terenie Bytomia, ale nie masz pojęcia, gdzie takową odnaleźć? Całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest ostatnio bardzo powszechnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że i Ty się interesujesz odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W ofercie została zawarta pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz kolektorów słonecznych, poprzez dokonanie zakupu i montaż wybranych produktów. Lata doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są w praktyce wydajne oraz przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla Klienta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego instalatora, który zaproponuje najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się instalacja fotowoltaiczna, zależy od położenia, ilości zainstalowanych modułów, a także ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Bytom

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR możesz być pewien, że znajdziesz wyłącznie sprawdzone systemy, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co mogą, by podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien fotowoltaiki? Zapytaj o pomoc pracownika, a z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się cennych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

                     

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnorodnego sprzętu, które służy do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Bytom
sprzedaż paneli Bytom

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie fotowoltaiki w Bytomiu?

Popularne jest powiedzenie, iż fotowoltaika jest kosztowna. Jeszcze parę lat wstecz taka była rzeczywistość. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a końcowy koszt nie jest już aż tak wysoki. Duże zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na korzystny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
niezbyt wielki wydatek – można starać się o dotację, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz również używać do chłodzenia budynku podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie pozwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o Ziemię – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci oferują nawet do 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie instalacja fotowoltaiczna będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Ogrom doświadczenia z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już zaraz!

15 + 9 =

hurtownia fotowoltaika Bytom
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Bytom
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Bytom
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.