Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom
Poszukujesz specjalisty w temacie fotowoltaiki na terenie Bytomia, ale nie wiesz, gdzie takową odnaleźć? Na całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Panele fotowoltaiczne są ostatnio dość popularnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że i Ty się interesujesz OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od wielu lat specjalizuje się w wszelkiego typu instalacjach. W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa Klienta, od doboru instalacji i kolektorów słonecznych, przez dokonanie zakupu oraz zamontowanie wybranych produktów. Wiele lat doświadczeń zaowocowały doborem systemów, które są energooszczędne i dają satysfakcjonujące korzyści dla Klienta. Dobór instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego fachowca, który przedstawi najlepsze technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich waha się fotowoltaika, zależy od miejsca, ilości zastosowanych modułów, a także ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Bytom

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR możesz być pewien, że kupisz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi wyszkolony pracownicy zrobią, co w ich mocy, by podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś pewien instalacji? Poproś o radę pracownika, a z pewnością wyjaśni Twoje wszystkie wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się cennych wskazówek w temacie fotowoltaiki.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Poza oczywistym produktem, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej obejmuje także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów i różnego sprzętu służącego do nadzorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Następnym produktem sprzedażowym są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Bytom
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bytom
sprzedaż paneli Bytom

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w {mieście}?

Popularne stało się powiedzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest wysoko budżetowa. Kilka lat temu taka była rzeczywistość. Dziś cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy koszt nie jest już aż tak wygórowany. Duże zainteresowanie tematem spowodowało otworzenie się wielu unqualified zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei spowodowało obniżenie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika z powodu na pozytywny wpływ na środowisko i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić prawie 100% wydatków na energię elektryczną i energię cieplną;
nieduży koszt instalacji – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojego rachunku bankowego;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną można także używać do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własny prąd – to rozwiązanie zezwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnej energii elektrycznej oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o środowisko – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja na lata – niektórzy producenci oferują nawet get 25 lat gwarancji na swoje systemy;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy szybko uzupełnić braki prądu.

Dobranie instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od miejsca na mapie fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy funkcja, aby odpowiednio wybrać systemy do panujących warunków klimatycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia montażu. Jesteśmy get dyspozycji także w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z zakresu innych instalacji pomógł w odnalezieniu się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój kontakt. Trafiłeś pod właściwy adres. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zastanawiaj się oraz wyślij zapytanie już zaraz!

hurtownia fotowoltaika Bytom
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Bytom
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Bytom
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich pull off zmieniających się potrzeb użytkowników.

Ostatnia aktualizacja