Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bielsko-Biała

Poszukujesz eksperta z zakresu paneli fotowoltaicznych na obszarze Bielska-Białej, ale nie masz pojęcia, gdzie się zgłosić? Na całe szczęście nie jesteś zmuszony już dłużej szukać! Fotowoltaika jest ostatnio dość popularnym rozwiązaniem, więc to normalnie, że i Ty się zainteresowałeś odnawialnymi źródłami energii.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Firma PAMAR od trzydziestu lat specjalizuje się w różnego rodzaju instalacjach. W ofercie znajduje się pełna obsługa Klienta, od doboru instalacji oraz paneli fotowoltaicznych, przez dokonanie zakupu oraz zamontowanie wybranych produktów. Wiele lat doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce efektywne oraz przynoszą satysfakcjonujące korzyści dla użytkownika. Dobór instalacji powinien być wykonany przez doświadczonego fachowca, który przedstawi najlepsze technicznie urządzenia fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się instalacja fotowoltaiczna, jest zależna od miejsca, ilości zainstalowanych modułów, a także ich rodzaju.

hurtownia fotowoltaiczna Bielsko-Biała

Co znajdziemy w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni instalacyjnej PAMAR masz pewność, że znajdziesz wyłącznie sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co w ich mocy, aby doradzić Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do sprzętu? Poproś o radę pracownika, a na pewno wyjaśni Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się wartościowych porad w zakresie fotowoltaiki.

                     

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są panele fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnego sprzętu służącego do monitoringu pracy instalacji fotowoltaicznej. Kolejnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są kluczowe w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.

Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Bielsko-Biała
sprzedaż paneli Bielsko-Biała

Z jakiego powodu warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Bielsku-Białej?

Popularne stało się stwierdzenie, że fotowoltaika jest droga. Jeszcze parę lat wstecz taka była prawda. Dziś cena paneli fotowoltaicznych jest dużo bardziej przystępna, a finalny wydatek nie jest już aż tak duży. Duże zainteresowanie tematem spowodowało rejestrację wielu firm zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na obniżenie ceny na rynku.

Fotowoltaika z powodu na bezpieczny wpływ na otoczenie i ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej wykonywaną instalacją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Energooszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną i ogrzewanie;
niezbyt wielki wydatek – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie fotowoltaiki nie wyczyści tak bardzo Twojej kieszeni;
Zdywersyfikowane zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia budynku w lecie;
Własny prąd – to rozwiązanie zezwala na bycie niezależnym od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnego prądu oznacza brak przymusu pozyskiwania go od firmy zewnętrznej;
Dbanie o Ziemię – fotowoltaika podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który działa negatywnie dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci gwarantują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Brak konieczności obsługi – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobór instalacji fotowoltaicznych w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio wybrać urządzenie do panujących warunków pogodowych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim specjalistą. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Co więcej, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do momentu wykonania montażu. Jesteśmy do dyspozycji również podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na niestandardowe, lecz sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji przyczynił się do odnalezienia się równiez w tym nowoczesnym systemie.

Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną oraz świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość i zadowolenie Klienta na priorytetowym miejscu.

Nie zwlekaj i wyślij zapytanie już teraz!

13 + 14 =

hurtownia fotowoltaika Bielsko-Biała
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Bielsko-Biała
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Bielsko-Biała
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.