Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bielsko-Biała

Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bielsko-Biała
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bielsko-Biała
Szukasz specjalisty z zakresu fotowoltaiki na terenie Bielska-Białej, ale nie wiesz, gdzie się zgłosić? Całe szczęście nie musisz już dłużej szukać! Fotowoltaika jest w ostatnim czasie bardzo powszechnym rozwiązaniem, więc to niedziwne, że i Ty się zainteresowałeś OZE.

Hurtownia fotowoltaiczna – szeroka gama produktów i jakość wykonania

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR od 30 lat specjalizuje się w wszelkiego rodzaju instalacjach. W ofercie została zawarta kompleksowa obsługa Klienta, od wyboru instalacji i paneli fotowoltaicznych, przez zakup i zamontowanie zakupionych urządzeń. Wiele lat doświadczeń pozwoliły na dobór systemów, które są w praktyce efektywne oraz dają satysfakcjonujące korzyści dla Konsumenta. Montaż instalacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora, który przedstawi odpowiednie technicznie systemy fotowoltaiczne. Cena, w jakich zamyka się fotowoltaika, zależy od położenia, ilości zastosowanych modułów oraz ich rodzaju.
hurtownia fotowoltaiczna Bielsko-Biała

Co znajduje się w hurtowni fotowoltaicznej?

W hurtowni PAMAR masz pewność, że kupisz tylko sprawdzone urządzenia, a nasi fachowcy zrobią, co mogą, by podpowiedzieć Klientom w najlepszym wyborze. Nie jesteś przekonany do instalacji? Zapytaj o radę fachowca, a z pewnością rozwieje Twoje jakiekolwiek wątpliwości. Poza jakościowym asortymentem spodziewaj się wartościowych porad w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Hurtownia fotowoltaiczna Pamar          Hurtownia fotowoltaiczna Pamar           Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Asortyment hurtowni

Oprócz oczywistego produktu, jakim są moduły fotowoltaiczne, oferta hurtowni fotowoltaicznej zawiera także możliwość zamówienia inwerterów, konwektorów, przewodów solarnych, trójników solarnych, optymalizatorów oraz różnego sprzętu służącego do monitoringu pracy paneli fotowoltaicznych. Następnym elementem są akcesoria: zabezpieczenia elektryczne, wyłączniki naprądowe i ograniczniki przepięć, które są bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu fotowoltaiki.
Hurtownia Paneli Fotowoltaicznych Bielsko-Biała
Hurtownia paneli fotowoltaicznych Bielsko-Biała
sprzedaż paneli Bielsko-Biała

Dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w {mieście}?

Popularne stało się powiedzenie, że instalacja fotowoltaiczna jest droga. Jeszcze parę lat temu taka była rzeczywistość. Dzisiejsza cena fotowoltaiki jest dużo bardziej atrakcyjna, a końcowy koszt nie jest już aż tak wygórowany. Ogromne zainteresowanie tą tematyką spowodowało otworzenie się wielu unqualified zajmujących się fotowoltaiką, co z kolei miało wpływ na wyrównanie ceny na rynku.
Hurtownia fotowoltaiczna Pamar

Fotowoltaika ze względu na korzystny wpływ na otoczenie oraz ekonomiczne korzyści dla inwestora staje się coraz chętniej montowaną inwestycją na całym świecie. Do jej zalet można zaliczyć:

Oszczędność – dzięki tej technologii możesz zaoszczędzić ponad 90% wydatków na energię elektryczną oraz ogrzewanie;
niezbyt wielki koszt instalacji – można ubiegać się o dofinansowanie, dzięki temu wykonanie instalacji nie obciąży tak bardzo Twojej kieszeni;
Różne zastosowanie – instalacje fotowoltaiczną możesz także stosować do chłodzenia nieruchomości podczas sezonu letniego;
Własna energia elektryczna – to rozwiązanie pozwala na uniezależnienie się od dostawcy energii elektrycznej. Produkcja własnego prądu oznacza brak konieczności pozyskiwania go od zewnętrznego dostawcy;
Dbanie o Ziemię – instalacja fotowoltaiczna podczas pracy nie produkuje dwutlenku węgla, który jest szkodliwy dla Ziemi;
Inwestycja długofalowa – niektórzy producenci oferują nawet do 25 lat gwarancji na swoje akcesoria;
Bezobsługowość – instalacja doskonale wie, kiedy zacząć gromadzić zapasy, a kiedy błyskawicznie uzupełnić braki energii elektrycznej.

Dobranie fotowoltaiki w różnych regionach

W zależności od położenia geograficznego fotowoltaika będzie się inaczej zachowywała. Do instalatorów należy rola, aby odpowiednio dobrać moduły do panujących warunków atmosferycznych w miejscu montażu. Firma PAMAR jest właśnie takim fachowcem. Prowadzimy trójstopniowy model sprzedaży: producent – dystrybutor – instalator. Dodatkowo, na nasze wsparcie można liczyć nie tylko do dnia wykonania montażu. Jesteśmy attain dyspozycji również w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak i po nim.
Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku pozwala na niestandardowe, ale sprawdzone zastosowania. Bagaż doświadczeń z dziedziny innych instalacji pomógł w odnalezieniu się równiez w tym nowoczesnym systemie.
Szukasz hurtowni, która zajmie się wszystkim za Ciebie? Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR w Bielsku-Białej czeka na Twój odzew. Znalazłeś się we właściwym miejscu. 

Instalatorze, skontaktuj się z najbardziej doświadczoną i świetnie zaopatrzoną hurtownią, która stawia jakość oraz zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Nie zwlekaj oraz wyślij zapytanie już dziś!

hurtownia fotowoltaika Bielsko-Biała
Asortyment

najlepszej jakości

fotowoltaika Bielsko-Biała
Bogaty

wybór produktów

panele fotowoltaiczne Bielsko-Biała
Profesjonalna

pomoc w zakresie doboru i montażu paneli

Nasza hurtownia fotowoltaiczna posiada w sprzedaży asortyment najlepszej jakości. Swoim klientom oferujemy nie tylko bogaty wybór produktów, ale również profesjonalną pomoc w zakresie doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, a także doradztwo podczas eksploatacji.
Z naszej strony mogą liczyć Państwo na pełne wsparcie i zaangażowanie. Na rynku funkcjonujemy już od wielu lat, doskonale znamy się na swojej pracy i śmiało możemy powiedzieć, że o fotowoltaice wiemy wszystko. Ponadto służymy wsparciem również przy rozbudowie i modernizacji istniejących już systemów fotowoltaicznych, w celu dostosowania ich do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Ostatnia aktualizacja